Kolejne państwa Europy przedłużają ograniczenia lub wprowadzają nowe, by powstrzymać pandemię koronawirusa. We Francji godzina policyjna będzie obowiązywała od g. 18. Obostrzenia przedłużono m.in. we Włoszech, Holandii i Szwajcarii. Kanclerz Niemiec Angela Merkel według mediów powiedziała, że kwarantanna w jej kraju może zakończyć się dopiero w kwietniu.

Hubert Gonera został certyfikowanym ambasadorem World Food Travel Association (WFTA) i będzie reprezentował Polskę w największej organizacji zajmującej się wspieraniem rozwoju i promocją turystyki kulinarnej na świecie.

W dniu 8 stycznia 2021 r. redakcja Poradnika Restauratora otrzymała pismo od przedstawicieli PBC (ZKDP) dotyczące m.in. planowanych zmian w mechanizmach kontroli rozpowszechniania tytułów prasowych (w tym branżowych). Wydawca Poradnika Restauratora i Poradnika Handlowca przypomina, że w związku z decyzją o likwidacji Związku Kontroli Dystrybucji Prasy podjętą na XLVIII Zjeździe ZKDP w dniu 17 grudnia ub.r., będzie bacznie analizować nowo uchwalane formalne zasady współpracy i kontroli wydawców zrzeszonych w ramach Polskich Badań Czytelnictwa i Izby Wydawców Prasy.

Najnowszy numer Poradnika Restauratora od kilku dni jest już w dystrybucji i trafia do Czytelników w całej Polsce! W styczniowym wydaniu naszego pisma jak zwykle przygotowaliśmy dla Państwa wiele interesujących artykułów, w tym m.in.:

Od 28 grudnia do 17 stycznia wprowadzona zostanie kwarantanna narodowa. – Oprócz dotychczasowych obostrzeń, które pozostają w mocy, zamykamy hotele, także na ruch służbowy - powiedział minister zdrowia Adam Niedzielski na konferencji prasowej. Zamknięcie hoteli może jednak być gwoździem do trumny dla hotelarzy, ale też wszystkich innych branż, które związane są z turystyką. 

Najpopularniejsze